piątek, 12 sierpień 2022

  • Zbieramy środki na wspieranie rozwoju osób z niepełnosprawnością intelektualną
    w ramach zbiórki 2021/943/OR
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy plastikowe nakrętki.
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Rehabilitacja 25+

Ochrona zdrowia

Metody pracy

Mali Odkrywcy...

2 października 2015 r. w piękny i słoneczny poranek wyruszyliśmy z naszymi podopiecznymi na wycieczkę. W wyjeździe udział wzięli rodzice tworzący Grupę Wsparcia wraz ze swoimi pociechami oraz najmłodsi podopieczni OREW wraz z rodzicami.


Pierwszą atrakcją dla dzieciaczków był rejs statkiem po Zalewie Solińskim. Wszyscy z zaciekawieniem oglądali piękne widoki bieszczadzkich krajobrazów. Po pełnym wrażeń rejsie udaliśmy się do Polańczyka, gdzie czekał na nas ks. Marek, który swoim słowem i indywidualnym błogosławieństwem dodał nam siły i odwagi do dalszego odkrywania zakątków pięknych Bieszczad.
Myczkowce to kolejny przystanek naszej wędrówki i odkrywania tajemnic. W Centrum Kultury Chrześcijańskiej w Ośrodku Caritas czekała na nas wielka niespodzianka: na zamkniętym padoku mogliśmy próbować własnych sił w trudnej sztuce jazdy konnej. Wszyscy wychowankowie byli zachwyceni przygotowaną niespodzianką. Każdy z uczestnik wyprawy mógł spotkać się ze zwierzętami w Mini Zoo, co dla najmłodszych było nie lada atrakcją.
Po tych wrażeniach bardzo głodni, ale szczęśliwi wyruszyliśmy do Leska, gdzie spożyliśmy obiad w restauracji Salamandra zatopionej w przepięknej scenerii bieszczadzkiego lasu. To nie koniec atrakcji. Po sytym obiedzie zajrzeliśmy na Plac Zabaw przy cukierni Słodki Domek, uwieńczając wyprawę przepysznym deserem i zabawą. Dzień był bardzo intensywny i w drodze powrotnej nie słychać już było bohaterów dnia – dzieci. Ale rodzice wypełniali podróż powrotną śpiewem i radością.

Organizatorzy wyprawy:
Agata Głogowska i Marta Wiarska
fot. Marta Wiarska

Losowe zdjęcie

48.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 41 1090 2750 0000 0001 4418 7987

Nasz Youtube