czwartek, 24 październik 2019

  • Zbieramy środki na dalszą rozbudowę - windę
    w ramach akcji Kilometry Dobra 2019
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy: nakrętki, makulaturę, folię polietylenową
    Jak możesz - przekaż nam niepotrzebne materiały recyclingowe
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Ochrona zdrowia

Metody pracy

ŚDS

VI Jesienny Piknik ŚDS-ów

W dniu 17.10.2019r. uczestnicy naszego domu wzięli udział w VI Jesiennym Pikniku ośrodków wsparcia z terenu Województwa Podkarpackiego. Organizatorem i gospodarzem tego spotkania był ŚDS z Radomyśla nad Sanem. Celem spotkania była przede wszystkim twórcza i kreatywna integracja osób z zaburzeniami psychicznymi.
Uczestnicy naszego domu przygotowali również prace plastyczną "Jesienny łapacz snów", co sprawiło im wiele radości.

Czytaj więcej...

Warsztaty teatralne w ŚDS

W dniu 14 października 2019r. uczestnicy ŚDS w ramach treningu umiejętności spędzania czasu wolnego, w tym w roli odbiorcy ale również wykonawcy wzięli udział w zorganizowanych warsztatach teatralnych. W ośrodku gościliśmy profesjonalnych aktorów z Agencji Artystycznej GALANA z Krakowa. Celem warsztatów było rozwijanie zainteresowań uczestników literaturą, w tym pięknem i mądrością bajek, zwłaszcza twórczością J.Brzechwy i J.Tuwima.

Czytaj więcej...

W zdrowym ciele, zdrowy duch!!!

Korzystając z ciepłych choć jesiennych dni, uczestnicy realizowali założenia terapii ruchowej na świeżym powietrzu. Tym razem był to Nordic Walking,cieszący się dużym zainteresowaniem uczestników.

Sto lat Rafale!

W dniu 8 października świętowaliśmy 39 urodziny Rafała. Jak zawsze był tort i tradycyjne sto lat! I choć solenizant nie tryskał z rana najlepszym humorem, po małym "co nieco" poprawił Mu się nastrój, a radosne przyśpiewki trwały prawie cały dzień. Raz jeszcze wszystkiego najlepszego Rafale!!!

Warsztaty szkoleniowe "Technika plastyczna-POWERTEX"

W dniu 03.10.2019r. delegacja uczestników i pracowników z naszego Domu wzięła udział w warsztatach plastycznych zorganizowanych w zaprzyjaźnionym ŚDS w Mielcu. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem pracowali nad "wspólnym dziełem", a praca sprawiła wiele radości... i to nie tylko uczestnikom. Organizatorom i gospodarzom spotkania dziękujemy za zaproszenie oraz miło i kreatywnie spędzony czas w dobrym towarzystwie.

Losowe zdjęcie

7.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 79 8642 1155 2015 1506 7627 0015

Nasz Youtube