czwartek, 21 listopad 2019

  • Zbieramy środki na dalszą rozbudowę - windę
    w ramach akcji Kilometry Dobra 2019
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy: nakrętki, makulaturę, folię polietylenową
    Jak możesz - przekaż nam niepotrzebne materiały recyclingowe
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Ochrona zdrowia

Metody pracy

Bal Europejski w Krośnie

Jak każdego Roku, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy zostali zaproszeni na spotkanie integracyjne zorganizowane przez Grupę Nowy Styl w Krośnie. Tym razem był to Bal Europejki, który przypominał o 15-leciu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Jak zawsze miejscem, w którym mogło spotkać się 1200 gości z terenu Województwa Podkarpackiego była Hala MOSiR w Krośnie.

Wśród atrakcji które czekały na przybyłych gości znajdowały się stanowiska, na których nasi uczestnicy mogli zagrać w Petangue, poznać ciekawostki o wybranych krajach Wspólnoty, wziąć udział w "Wyścigu pokoju" po zbudowanych wcześniej autostradach. Tradycyjnie uczestnicy naszego ośrodka wzięli udział w konkursach zaproponowanych przez organizatorów tj: w konkursie plastycznym- pokazującym charakterystyczne miejsca /symbole wybranego kraju. Również wielką niespodzianką była wizyta Świętego Mikołaja, który w tym roku oprócz prezentów przekazanych dla organizacji, nagrodził najciekawsze listy uczestników spotkania. I... uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy zajęli II miejsce w tym konkursie. GRATULACJE dla autorów.
Spotkanie zakończyło się późnym wieczorem, staropolskim tańcem żegnającym Wszystkich gości i organizatorów-POLONEZEM. Zadowoleni, zmęczeni i pełni dobrego, karnawałowego nastroju oczekujemy kolejnych tak udanych spotkań.

Losowe zdjęcie

47.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 79 8642 1155 2015 1506 7627 0015

Nasz Youtube