sobota, 21 wrzesień 2019

  • Zbieramy środki na dalszą rozbudowę - windę
    w ramach akcji Kilometry Dobra 2019
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy: nakrętki, makulaturę, folię polietylenową
    Jak możesz - przekaż nam niepotrzebne materiały recyclingowe
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Ochrona zdrowia

Metody pracy

ŚDS

Jubileuszowe spotkanie w Cieszanowie

W dniu 18.09.2019r. w Leśnej Chacie w Kowalówce odbyło się uroczyste spotkanie, Jubileusz 15-lecia powstania Środowiskowego Domu Samopomocy w Cieszanowie. Również uczestnicy naszego domu uczestniczyli w tym uroczystym spotkaniu, z którego przywieźli pełny bagaż pozytywnych przeżyć. Gospodarzom spotkania, kierownikowi oraz kadrze ŚDS z Cieszanowa jeszcze raz Dziękujemy za miło spędzony czas, za to że mogliśmy towarzyszyć Wam w tak podniosłej uroczystości i życzymy kolejnych lat pracy obfitujących w same sukcesy, radości płynącej z pomagania drugiemu człowiekowi oraz wielu dobrych ludzi wokół.

Archidiecezjalne Dni Wspólnoty Osób Niepełnosprawnych w Jarosławiu

W dniu 17.09.2019r. uczestnicy z naszego domu wzięli udział w Archidiecezjalnych Dniach Wspólnoty Osób Niepełnosprawnych w Jarosławiu. Organizatorem i gospodarzem spotkania było Jarosławskie Opactwo. Podczas spotkani nasi uczestnicy wzięli udział w licznych atrakcjach i formach aktywności m.in przegląd działalności artystycznej i rękodzielniczej oraz sprawnościowej-aktywnie uczestniczyli w "Biegu przetrwania i zwycięstwa" oraz mieli okazję poznać pneumatyczne urządzenia rekreacyjne.

Czytaj więcej...

Sto lat Kasiu!

Z początkiem roku szkolnego uczestnicy, którzy obchodzili urodziny w wakacje postanowili świetować ze swoimi kolegami i koleżankami z ośrodka. Zgodnie z wieloletnią tradycją w ośrodku solenizant lub jubilat podczas posiłku jest obsypywany życzeniami oraz tradycyjnym sto lat. W dniu 03.09 najlepsze życzenia popłynęły do Katarzyny. Był tort, toasty oraz wiele serdeczności.

Czytaj więcej...

Wycieczka na Kalwarię Pacławską

W dniu 31.08.2019r. grupa uczestników ze środowiskowego domu wybrała się na Kalwarię Pacławską, na pielgrzymkę osób starszych i niepełnosprawnych. Organizatorem był CARITAS Archidiecezji Przemyskiej. Podczas spotkania na kalwaryjskiej górze, nasi uczestnicy wzięli udział w Eucharystii-coś dla ducha, ale też wybrali się na szlak do pustelni Marii Magdaleny. Z pewnością był to jeden z najbardziej udanych wyjazdów.

Losowe zdjęcie

7.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 79 8642 1155 2015 1506 7627 0015

Nasz Youtube