poniedziałek, 16 wrzesień 2019

  • Zbieramy środki na dalszą rozbudowę - windę
    w ramach akcji Kilometry Dobra 2019
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy: nakrętki, makulaturę, folię polietylenową
    Jak możesz - przekaż nam niepotrzebne materiały recyclingowe
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Ochrona zdrowia

Metody pracy

Ciąg dalszy projektu "Przemów do mnie książką"

Tym razem z wizytą do biblioteki udały się najmłodsze grupy pani Renaty Pudłowskiej, pani Iwony Norek-Tokarz i pani Agaty Głogowskiej. Celem wycieczki było zwiedzanie biblioteki, zachęcenie dzieci do korzystania wspólnie z rodzicami z biblioteki oraz popularyzacja czytania książek.

Wielkim zainteresowaniem cieszyło się zwiedzanie pomieszczeń czytelni, wypożyczalni dla dzieci, dorosłych oraz pomieszczenia, w którym odbywają się różne okolicznościowe imprezy. Niezwykłą atrakcją dla dzieci była możliwość spacerowania między wysokimi regałami z bardzo dużą ilością książek i szukanie zimowych ubrań dla misia, który zgubił je, chodząc po bibliotece. Po wyczerpującym spacerze ścieżkami pełnymi atrakcji, pani bibliotekarka zaprosiła dzieci do zaczarowanego kącika, gdzie czekał na nas miś, który zgubił swoje ubranka. Kącik ten mieści się w czytelni dla dzieci. Wszyscy pomogliśmy się ubrać misiowi, a w nagrodę pani z biblioteki przeczytała nam bajkę o "Jeżyku", z której dowiedzieliśmy się, w co ubierać się zimą, by nie zmarznąć. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały opowieści, a po jej zakończeniu układaliśmy puzzle i odgadywaliśmy różne zagadki związane z zimą. Na koniec spotkania bibliotecznego dzieci w nagrodę dostały pyszne ciasteczka w kształcie misia, co spowodowało wielką radość na twarzach naszych małych łasuchów.

Losowe zdjęcie

58.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 79 8642 1155 2015 1506 7627 0015

Nasz Youtube