wtorek, 12 listopad 2019

  • Zbieramy środki na dalszą rozbudowę - windę
    w ramach akcji Kilometry Dobra 2019
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy: nakrętki, makulaturę, folię polietylenową
    Jak możesz - przekaż nam niepotrzebne materiały recyclingowe
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Ochrona zdrowia

Metody pracy

OREW

"Kolorowa jesień" - praca plastycznia w wykonaniu przedszkolaków

Zajęcia w ramach projektu „Rozwijamy świat wyobraźni przez plastykę” nawiązywały do tematyki jesieni i podzielone były na kilka etapów. Zaczęliśmy od gromadzenia „skarbów jesieni”: liści, kasztanów, żołędzi, szyszek, czyli tego wszystkiego co kojarzy się nam z jesienią. W kolejnych częściach zajęć malowaliśmy farbami tło do naszej pracy, a następnie wykorzystaliśmy zebrane materiały do przygotowania jesiennej kompozycji.

Czytaj więcej...

Wycieczka na Kopiec Tatarski

Korzystając ze słonecznej, jesiennej pogody 23 października grupy przedszkolne wybrały się Zniesienie – górujące nad Przemyślem wzgórze. Zbieraliśmy liście, spacerowaliśmy, mieliśmy też okazję wspinać się na Kopiec Tatarski z którego widzieliśmy piękną panoramę naszego miasta.

Jesień dookoła nas

Jesień jest doskonała porą roku do zabawy i nauki. Zobaczcie jak na różne sposoby się bawimy i tym samym uczymy. Zdobywamy nowe doświadczenia i rozwijamy nabyte umiejętności. Nic więcej pisać nie będziemy, bo wszystko na zdjęciach prezentujemy!

III Koncert Charytatywny dla PSONI - fotorelacja

W dniu 18 października w sali widowiskowej Centrum Kulturalnego odbył się już III Koncert Charytatywny dla PSONI wraz z licytacją na rzecz trwającej rozbudowy placówki. Gwiazdą wieczoru była ZAGI wraz z zespołem - dziewczyna z gitarą, wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Po koncercie odbyła się emocjonująca licytacja podarowanych gadżetów.

Czytaj więcej...

Losowe zdjęcie

52.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 79 8642 1155 2015 1506 7627 0015

Nasz Youtube