środa, 30 wrzesień 2020

  • Zbieramy środki na dalszą rozbudowę - utworzenie mieszkań treningowych
    w ramach akcji Kilometry Dobra 2020
  • Proszę przekaż nam 1 procent podatku
    KRS 0000015000
  • Zbieramy plastikowe nakrętki.
< >

OWI

ŚDS

PORADNIA

Ochrona zdrowia

Metody pracy

Połączyła nas muzyka i dobroć

Dnia 7 października w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się koncert charytatywny połączony z licytacją atrakcyjnych gadżetów. Wystąpili przepięknie śpiewający wolontariusze z klubu wojskowego działającego przy 5. Batalionie Strzelców Podhalańskich w Przemyślu oraz GWIAZDY WIECZORU: Małgorzata Boć i Patrycja Chmiel - finalistki programu „Aplauz, Aplauz”; wyjątkowy duet, który potrafi udowodnić, że muzyka łączy pokolenia.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez nasze Stowarzyszenie we współpracy z Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Patronem medialnym było „Życie Podkarpackie”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie oraz za dary serca. Szczególne podziękowania składamy naszym gwiazdom, Paniom Małgorzacie Boć i Patrycji Chmiel, Panu Januszowi Czarskiemu-Dyrektorowi CK w Przemyślu, Panu Kazimierzowi Łysemu-Kierownikowi działu Organizacji i Obsługi Imprez CK w Przemyślu, Paniom Magdalenie Malisz i Marcie Rygiel-Drozd, Paniom Elżbiecie Bernatek i Annie Jakubiak oraz wszystkim naszym wolontariuszom.

Pozyskane w czasie koncertu środki Stowarzyszenie przeznaczy na rozbudowę ośrodków edukacji i rehabilitacji dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną oraz zaburzeniami rozwoju. W obecnie jednopiętrowym budynku mieszczą się aż trzy placówki: Ośrodek Wczesnej Interwencji, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Wczesnego Wspomagania Rozwoju, Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy. Potrzeby lokalowe są znacznie większe, stąd Zarząd Stowarzyszenia podjął działania zmierzające do rozbudowy budynku o dodatkowe piętro. Konieczne jest zebranie środków finansowych stanowiących wkład własny do projektów. Wspaniały koncert charytatywny był wstępem do wielu działań zmierzających do osiągnięcia tego szczytnego celu.

Losowe zdjęcie

40.jpg

Kontakt

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób
z Niepełnosprawnością Intelektualną
Koło w Przemyślu

ul. Wybrzeże Ojca Św. Jana Pawła II 78
37-700 Przemyśl

Tel / Fax: +48 16 677-89-18
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
KRS: 0000015000
Konto: 41 1090 2750 0000 0001 4418 7987

Nasz Youtube